Melamin Oda Kapısı Modelleri

Dayanıklılığı ve şık tasarımı ile iç oda kapısı denildiğinde akla ilk gelen melamin oda kapıları, günümüzde son derece yaygın bir şekilde tercih edilmektedir. Her evin kendine has dokusu ve tasarımı bulunmaktadır, dolayısıyla ev tasarımının ayrılmaz bir parçası olan kapılar da farklı renkteki ve tarzdaki evlere uyum sağlamalıdır. Bu yüzden iç oda kapısı alınırken evinizin dizaynına uyan renk ve tasarımdaki melamin kapıları tercih etmelisiniz. Doğru bir dokunuşla seçilen kapınız, evinize özel bir hava katacak, evinizde geçirilen vakti son derece kaliteli bir hale getirecek!

Melamin Kapı Modelleri

Diğer kapı türlerinde olduğu gibi melamin kapılar da farklı beğenilere ve isteklere hitap eden birçok modele sahiptir. Renk, tasarım ve malzeme kalitesi bakımından farklı özelliklere sahip olan bu kapı modelleri, evinizin farklı ihtiyaçlarına ve tarzına uygun olarak titizlikle tasarlanmakta ve üretilmektedir.

  • Göbekli 

Melamin kapı modellerinin başlıcalarından birisi göbekle melamin kapılardır. Emprenye işlemi ile imal edilen bu kapı modeli, farklı renk seçenekleri ile sunulmaktadır. Üretim aşamasında kullanılan son derece kaliteli malzemeler sayesinde uzun yıllar kullanım ömrü sunan göbekli melamin kapılar, iç oda kapısı seçiminde tercih edebileceğiniz en iyi seçeneklerden biridir.

  • Bambu

Son zamanlarda çok popüler hale gelen bambu dokusu ile üretilen bu kapı tipi, evinde yumuşak ve ferah bir tasarım tercih eden müşterilerimiz için en uygun kapı tiplerinden biridir. Melamin kapının dayanıklılığı ve bambunun hoş görünümünün harmanlandığı bambu melamin kapılarınız odalarınıza zarif bir dokunuşta bulunacak .

  • Camlı

Diğer melamin kapıların aksine ortasında bulunan dört bölmeli cam ile şık bir tasarıma sahip olan camlı melamin kapıları, mobilyalarında cam kullanmak isteyen ya da odaya farklı bir hava katmak isteyen müşteriler tercih edebilmektedir. Ayrıca, opak görünümü ile oda içini de göstermeyen camlı melamin kapılar, evinizi estetik bir hale getirecektir.

Hala karar veremiyorsanız…

Eğer hangi renk ve model melamin kapı seçeceğinize hala karar veremediyseniz sizi Kartal’daki Sandoor mağazamıza bekleriz. Çalışma arkadaşlarımız evinizin özelliklerine göre doğru tercihi yapmanızda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklar.