Lake Kapılar İle Daha Ferah Mekanlar

Şık bir ev içi kapı modeli olarak lake kapılar

Lake Kapı, çoğu kişinin düşündüğünün tersine fabrikada seri üretim şeklinde üretilen kapılardan değildir. Tam aksine, el emeği ve/veya bir makine aracılığı ile imal edilir. Lake kapı cilalı ve beyaz renkte bulunur ve sürekli temiz tutulması gerekmektedir. Bu temizlik asgari olarak iki ayda bir kere olmalıdır ve temizlik esnasında cilaya zarar verebilecek düzeyde kimyasala sahip temizlik ürünlerini kullanmaktan sakınmalısınız. Lake kapı, ev içi bir kapı modelidir. Evinizi tamamlayacak bir öge olduğunu odanıza montaj yapıldıktan kısa bir süre sonra fark edeceksiniz.

Yatay Fugalı Lake Kapı

Lake Kapının Özellikleri

Lake kapı modelleri kullanılan ahşap açısından oldukça kaliteli materyallerden üretilmektedir. Üstüne sürülen cila ise genellikle 3 kat şeklinde yapılır. Kaliteli malzemeden imal edilmesinin bir getirisi olarak fiziksel bir hasar almadığı sürece çok uzun yıllar kullanım ömrünü tüketmeyecek, evinizin onlarca yıl parçası olmaya devam edecek. Ayrıca, tasarım açısından diğer birçok kapı türünden çok daha şık bir görünüme sahip olan lake kapı, sizin özel zevkinize göre de tasarlanabilmektedir; bu bakımdan kullanıcıya oldukça geniş bir model çeşitliliği sunmakta. Lake kapıların dezavantajı sayılabilecek bir yanı ise fiyatıdır çünkü diğer oda kapısı modellerine nazaran biraz daha yüksek fiyatlarda satış etiketine sahipler. Ancak, kalitenin bir bedeli olduğunu da unutmamak gerekir.

Kullanım Yerleri

Darbelere karşı dayanıksız oldukları için dış kapı olarak kullanılamayan lake kapılar, iç mekânda dilenilen yerde kullanılabilir. Estetik görünüşün önem arz ettiği oturma odası ya da yemek odası gibi oda türlerinde kullanılması evinizi ziyarete gelen kıymetli misafirleriniz için bir göz şölenine sebep olacak, zevkli seçiminiz için övgüler alacaksınız. Diğer bir yandan, banyo & lavabo gibi yerler temizlik ile bağdaştığı için ve temizliği de beyaz renk temsil ettiği için banyo & lavabo kapısı olarak da yararlanabileceğiniz bir kapı türüdür.

Size kapı seçiminizde yardımcı olalım 🙂 

Eğer hangi renk ve model lake kapı seçeceğinize hala karar veremediyseniz sizi Kartal’daki Sandoor mağazamıza bekleriz. Çalışma arkadaşlarımız evinizin özelliklerine göre uygun lake kapı tercihi yapmanızda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklar.