Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
 
SANDOOR KAPI KASA VE PERVAZ SİSTEMLERİ

50 yılı aşkın tecrübemiz ile Sandoor olarak, kapı imalatı alanında sektörün en yenilikçi ve öncü kuruluşlarından biriyiz. Günümüzde dünyanın ve üretim biçimlerinin sürekli değiştiğinin farkında olan firmamız, duraksız öğrenme ve geliştirme misyonuna sahip olmasının bir sonucu olarak AR-GE çalışmalarına büyük bir bütçe ayırarak müşterilerimize ve kurumsal çözüm ortaklarımıza son derece kaliteli ürünler sunmaktadır.

 

Yılların getirdiği tecrübe ve teknik bilgimizi 25,000m2 alan üzerinde faaliyet gösteren 10,000m2’lik imalat tesisimizin getirdiği güç ile birleştirmekteyiz. Tesisimizde tomruğun işlenmesinden, kapılarımızın kullanıma hazır hale getirilmesine kadar tüm aşamalar büyük bir titizlikle yürütülmektedir. Mobilya kapı, PVC folyolu kapı, laminat kaplamalı kapı, panel kapı ve melamin kapı gibi geniş bir portföyde üretim kapasitesine sahip olmanın getirdiği güvenle her geçen gün imkanlar ve araştırmalarımız dahilinde yeni kapı modellerini kataloğumuza dahil etmekteyiz.

 

 
Çözüm Ortağınız

250’i aşkın inşaat şirketi, mimari tasarım ofisi, dekorasyon stüdyosu ve yapı malzemeleri tedarikçisi Sandoor Kapı tercih ediyor.

Misyonumuz

Sunduğumuz kaliteli kapı hizmetinin tasarımdan imalat aşamasına kadar olan tüm süreçlerinde bireycilikten ziyade kolektif akılla kararlar alarak olabildiğince efektif bir faaliyet yürütmek, Araştırma ve geliştirme (AR-GE) çalışmalarının hayati bir öneminin olduğunun farkında olarak değerli müşterilerimize her zaman en son teknoloji ve kalite ile üretilen kapılarımızı sunmak, misyonumuzdur.

Vizyonumuz
Değişen dünya şartlarına ve gelişen üretim tekniklerine azami önem göstererek yurt içinde ve yurt dışında kapı imalatı alanında önde gelen firmalar biri olmayı hedefliyoruz.