Göbekli Melamin Kapı

Göbekli Melamin Kapı

Modern bir ev içi kapı modeli olan göbekli melamin kapılar ile evinize hem kaliteli hem de estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz. Ayrıca, renk seçenekleri açısında bir hayli geniş bir listeye sahip olan göbekli melamin kapılar, emprenye işlemi sonucunda oldukça sağlam bir dekor kağıdına kavuşurlar. Yüksek basınç ve sıcaklık kullanılarak yapılan bu işlemin ardından evinizde kullanacağınız melamin kapılar son derecede uzun ömürlü olacak.

Ozigo Göbekli Melamin Kapı

Hangi Odalar İçin İdeal

Göbekli melamin kapılar en çok hangi oda için uygun olacağınızı düşünüyorsanız, size yardımcı olmak için birkaç tavsiyede bulunabiliriz. Öncelikle, göbekli melamin kapı çeşitlerimizin Amerikan ceviz, Akmeşe, bambu, beyaz ve Likya gibi birçok renge ve dizayna sahip olduğunu belirtelim. Amerikan Ceviz kapı modelimiz oturma odası ve çocuk odası girişleri için en uygun seçenek olacaktır.

Banyo ve lavabo kapısı olarak ise en çok tercih edilen ise beyaz melamin kapı modelimiz. Banyo, lavabo gibi mekanlar temizlik eyleminin gerçekleştirildiği yerler olduğu için çoğunlukla kapı rengi tercihlerinde beyaz ve tonları seçilmektedir. Buna binaen, biz de Sandoor olarak bu rengin banyo girişinize oldukça uygun olacağını düşünmekteyiz. 

Hala karar veremiyorsanız…

Eğer hangi renk ve model melamin kapı seçeceğinize hala karar veremediyseniz sizi Kartal’daki Sandoor mağazamıza bekleriz. Çalışma arkadaşlarımız evinizin özelliklerine göre doğru tercihi yapmanızda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklar.