Ev Dekorasyonunda Kapı Seçiminin Önemi

Ev Dekorasyonunda Kapı Seçiminin Önemi

Eve giriş kapılarının yanı sıra ev dekorasyonunun en önemli parçalarından birisi oda kapılarıdır. Bu kapılar vasıtasıyla odalarımıza girerken o oda ile özdeşleşmiş bir atmosfer oluştururuz. Dolayısıyla, oda kapısı tercihleriniz yaşam alanınızdaki kaliteyi bir sonraki seviyeye taşıma potansiyeline sahiptir ve en çok dikkat edilmesi gereken etmenlerden biridir. Unutmayın ki bir odaya girerken ya da o odadan çıkarken her zaman bir kapıdan yararlanırız, yani oda kapıları hayatımızda sıklıkla kullandığımız ürünlerden biridir.

Oda kapısı çeşitleri

Evinize farklı bir hava katacak olan oda kapıları, birkaç türden oluşmakta. Bunları üç ana başlığa ayırmamız gerekirse; melamin, göbekli melamin kapı ve lake kapı modelleri satışta bulunduğumuz oda kapısı türlerini meydana getirmekte. Bu kapı türleri ayrıca çok çeşitli renk ve modellere sahip olup, kendi zevkinize göre istediğiniz modeli seçebilirsiniz.

Sandoor Kapı

melamin kapılar

 

Hala karar veremiyorsanız…

Eğer hangi renk ve model oda kapısı seçeceğinize hala karar veremediyseniz sizi Kartal’daki Sandoor mağazamıza bekleriz. Çalışma arkadaşlarımız evinizin özelliklerine göre doğru oda kapısı tercihi yapmanızda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklar.